Skontaktuj się z nami: +48 91 482 10 77

O firmie

Przedsiębiorstwo znane obecnie pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „PERFEKT” Sp. z o.o. działa na lokalnym rynku od ponad 30 lat. Już w 1983 r. powstał niewielki zakład rzemieślniczy, a przyszli wspólnicy rozpoczęli działalność w zakresie wykonawstwa robót ogólnobudowlanych, a przede wszystkim malarskich. W 1989 r. powstała spółka cywilna pod nazwą „PERFEKT” Produkcja Materiałów Budowlanych i Izolacyjnych, Usługi Ogólnobudowlane, która oprócz realizacji robót remontowych prowadziła w gminie Dobra Szczecińska produkcję materiałów budowlanych z betonu.

Od 1993 r. działalność spółki cywilnej funkcjonującej pod nową nazwą – Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „PERFEKT” spółka cywilna – opierała się na usługach budowlanych i dystrybucji stolarki budowlanej. W ciągu niespełna dziesięcioletniego okresu swojego istnienia spółka rozbudowywała potencjał kadrowy i techniczny oraz zdobywała doświadczenie przy realizacji coraz poważniejszych inwestycji. W 2001 r. przedsiębiorstwo prowadzone dotychczas w formie spółki cywilnej przyjęło formę prawną spółki jawnej, która z kolei w 2011 r. została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

W ciągu swojego istnienia PBH „PERFEKT” zrealizowała kilkaset kontraktów przede wszystkim na zlecenie inwestorów instytucjonalnych. Remonty i adaptacje sądów, urzędów, szkół, szpitali, obiektów zakwaterowania, czy budynków sportowych stały się znakiem firmowym rozwijającego się przedsiębiorstwa. Jakość, terminowość i solidność wykonywanych robót, a także wzorcowe stosunki z kontrahentami i współpracownikami sprawiły, iż PBH „PERFEKT” stała się na rynku szczecińskim pewnym partnerem biznesowym i marką samą w sobie.

Targi budowlane Construct Canada 2011

Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe „PERFEKT” Sp. z o.o. uczestniczyło w dofinansowanej ze środków unijnych „ Misji gospodarczej realizowanej w ramach targów budowlanych Construct Canada 2011 organizowanych w Toronto w terminie 28.11 – 04.12.2011 roku”.

Na targach budowlanych Construct Canada 2011 przedstawiciele spółki PERFEKT zapoznali się z nowościami w zakresie materiałów budowlanych, a także z nowoczesnymi technologiami konstrukcyjnymi. Istotnym celem udziału w targach ponadto była wymiana doświadczeń w zakresie wykonawstwa i zapoznanie się ze stosowanymi w Kanadzie rozwiązaniami systemowymi.

Zdjęcia